Brak okresu przy niedoczynności tarczycy u 19-latki

Witam. Mam problem związany z brakiem miesiączki ,ktorej nie mam juz prawie rok . Mam niedoczynnosc tarczycy , przyjmuje lek od 3 miesiecy . Ostatnio robiłam badanie i wyszło , że mam hypoestrogenizm <18.4 pmol/l przy LH 7.25 U/l i FSH 10,17 U/l. USG jajnikow w normie , endometrium ok1,4 mm. Mam 19 lat . Prosze o pomoc , dziekuje .

Co do dalszego postępowania najlepiej, żeby wypowiedział się ginekolog-endokrynolog. Skoro występują niedobory hormonalne można je uregulować substytucją.