Brak okresu przy nieregularnych cyklach po stosunku przerywanym a możliwość zapłodnienia

Ostatnia miesiaczke mialam 27.11. W grudniu kochalam sie z moim chlopakiem. Byl to stosunek przerywany. W grudniu okres nie wystapil. Co prawda mam nie regularnie miesiaczki, ale czy mam sie zaczac stresowac?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli Pani okres jest nieregularny to możliwe iż w najbliższym czasie się pojawi, jednak warto wspomnieć iż stosunek przerywany nie chroni przed zajściem w ciążę. Płyn preejakulacyjny zawiera plemniki.