Brak okresu, stosowanie luteiny i PCOS

Witam serdecznie, Ostatnią miesiączkę miałam 8stycznia dzisiaj jest 36dc. Mam PCO i biore luteine od 16 do 25dc ale właśnie w tym cyklu zażyłam od 18dc do 27dc i nie dostałam okresu, robiłam test ciążowy wyszedł negatywnie :( a temp. mam cały dzien 37s i mierze pod pachą a w pochwie rano waha się w granicach 36.7 a 36.9 z reguły mam niską temp, do tego piersi mnie bolą i w dole brzucha. Prosze mi powiedzieć czy mogę być w ciązy pomimo negatywnego testu? Cykle miałam po luteinie 26 dniowe

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zdecydowanie warto wykonać drugi test ciążowy, by "ostatecznie" potwierdzić lub wykluczyć ciążę. Jeśli wynik będzie negatywny a miesiączka nie wystąpi w ciągu kilku najbliższych dni, sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem.