Brak okresu u 45-latki a negatywne testy ciążowe

Witam ! Mam 45 lat ostatnią miesiączkę miałam 13 lipca Ok 25 lipca współżyłam co prawda bez zabezpieczeń lecz jak to mąż mów że uważał (Lecz ja sama sobie nie wierzę ....) Od tego czasu nie miałam stosunku Wykonałam 5 testów różnych firm (ostatni wczoraj ) wszystkie negatywne wyniki czy to może być jakiś błąd w testach i jest ciąża czy jednak coś innego proszę o wskazówkę Dziękuję ! Proszę o dokładną wskazówkę gdyż mam lęk że to może być jednak ciąża :(

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Najlepiej w takiej sytuacji wykonać oznaczenie hormonu beta hCG we krwi. Jego wynik jest jednoznacznym potwierdzeniem/wykluczeniem ciąży.