Brak okresu u dziewicy

Mam 18 lat, nigdy jeszcze nie współżyłam, ale doszło do jakiś małych igraszek, nigdy sperma nie znalazła się "we mnie". Okres mam nieregularny, ale w tym miesiącu nie pojawia się, chociaż boli mnie podbrzusze od dłużej niż tygodnia, nie wiem co się dzieje, bo niemożliwe, że jestem w ciąży. Proszę o szybka odpowiedz.

Aleksander Ropielewski

Jeżeli nie doszło do kontaktu spermy z narządami rodnymi to faktycznie nie jest w ciąży. Przyczyny należy szukać w zaburzeniach hormonalnych, jednak ich diagnostyka wymaga badań dodatkowych.