Brak okresu, uderzenia gorąca, wzdęty brzuch i brązowa wydzielina

Witam, mam 29 lat, od dwóch miesięcy nie mam okresu (chociaż wcześniej przez jakiś czas miałam miesiączkę co dwa tygodnie, od czasu zaprzestania brania leków), do tego uderzenia gorąca-co jest najgorsze, wzdęty brzuch i co jakiś czas pojawia się brązowa wydzielina Leczyłam się na PCOS od kilku lat,ale w ostatnich miesiącach czułam się niedobrze po tych tabletkach, więc stwierdziłam, że zrobię przerwę. Czy to wszystko może być przyczyną zaprzestania leczenia?

Elżbieta Rhone

Witam,
oczywiście może być to skutek zaprzestania przyjmowania leków, ale trzeba brać pod uwagę także inne możliwości. Polecam udanie się do Pani lekarza prowadzącego.