Brak okresu w 35. dniu cyklu a możliwość ciąży

Witam.Mam regularne cykle co 30-31 dni. W 28 dniu cyklu uprawialam seks przerywany ( dodam ze mialam uczucie suchosci wiec to niemogly byc dni plodne) Dzis 35 dzien cyklu a okeresu brak. W dodatku pojawil sie sluz wodnisty. Czy moge byc w ciazy?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak teoretycznie można zajść w ciążę każdego dnia cyklu. Proponuje wykonać badanie beta hcg z krwi i następnie bez względu na wynik udać się do ginekologa.