Brak okresu w 45 dniu cyklu

Witam mam problem i prosze o odpowiedż dzisiaj jest już cyba 45 dzień cyklu niestety do dziś nie dostałam miesiaczki, wykonałam trzy testy ciążowe wszystkie dokładnie wg instrukcji i z porannego moczu wszystkie wyszły NEGATYWNIE czy mozliwe żebym byla w ciaży( zadnych objawów ciązowych nie odczówam mam dwie córki- w tamtych ciazach odrazu czułam że coś sie dzieje :)) a może jakas inna przyczyna?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli trzy prawidłowo wykonane testy ciążowe są negatywne, ryzyko ciąży jest niewielkie. Wśród innych przyczyn braku miesiączki znajdują się natomiast: zaburzenia hormonalne, zaburzenia funkcji tarczycy, stres, anemia i wiele innych. Sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem.