Brak okresu w wyniku długotrwałego stosowania tabletek antykoncepcyjnych a przyjęcie Orgametril

witam, w wyniku długotrwałego stosowania tab. anykoncep. i odstawieniu (po 10latach) nie mam okresu. Stosowałam luteinę 1tab/dobę ale okresu nie było, później dostałam ORGAMETRIL 3tab/dobę Moje pytanie - po jakim maksymalnie czasie powinien pojawić się okres po tym leku. Z góry bardzo dzięuję za odp.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Sądzę że konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.