Brak okresu, zawroty głowy i mdłości a prawdopodobieństwo ciąży

12 dzień spóźnia mi się okres, test robiony wczoraj, wyszedł negatywnie. Ostatni stosunek 2 miesiace temu z zabezpieczeniem, jednak chlopak doszedł we mnie, czy jednak ciaza jest mozliwa? Jakis czas temu mialam zawroty glowy i mdlosci, one czasem sie powtarzają. Mam skurcze podbrzuszne i czasem w jajnikach. Co może byc tego powodem jezeli nie ciąża? okres zawsze mialam regularnie. Miesiac temu mialam tylko krótszy niż zawsze.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli test został przeprowadzony prawidłowo to z dużym prawdopodobieństwem można wykluczyć ciążę. Przyczyną występujących dolegliwości może być stan zapalny w obrębie macicy czy przydatków. Nie można wykluczyć nieprawidłowości przewodu pokarmowego. Jeśli dolegliwości nie ustąpią w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u lekarza.