Brak orgazmów łechtaczkowych

Witam. Jestem ze swoim chłopakiem pół roku a mimo to nie miałam z nim orgazmu łechtaczkowego no chyba ze przy seksie oralnym. Ze wcześniejszymi partnerami miałam orgazmy, wiec byłam pewna ze chodzi tu o czas stosunku do 10 minut, zamówiliśmy wiec tabletki aby seks trwał dłużej, jednak teraz obawiam się ze problem może tkwić we mnie, dlatego ze z poprzednimi partnerami potrafiłam dojść szybciej nawet i do 10 minut. Staram się jak mogę ale bez efektów. Proszę o rade

Dzień dobry.

Z orgazmem jest tak, że im bardziej się o niego starać, tym większe prawdopodobieństwo, że go nie będzie. Jak rozumiem, zakłada Pani, że skoro z wcześniejszymi partnerami przeżywała Pani orgazmy, to z obecnym również powinna. Nie jest to, niestety, regułą, a przyczyny mogą być "techniczne" (kształt penisa, pozycje współżycia), bądź psychiczne.
Proszę się nie niecierpliwić. Jesteście ze sobą dość krótko, więc można założyć, że się dopiero w sferze seksu dopasowujecie.

Pozdrawiam.