Brak orgazmu dopochwowego podczas stosunku z partnerem

Mam 23 lata, od 20 roku życia współżyję. Mam problem z osiągnięciem orgazmu podczas seksu. Podczas masturbacji nie mam takich problemów. Najczęściej po prostu seks kończy się tak, że "doprowadzam" się sama, a partner mnie całuje. Natomiast orgazm pochwowy jest w ogóle nie do osiągnięcia od ponad roku - wcześniej dochodziłam w ten sposób.

Lek. Katarzyna Szymczak

Stres? Brak zainteresowania obecnym partnerem? wskazana konsultacja ginekologa i seksuologa.
Pozdrawiam

Witam, skoro wcześniej dochodziła Pani do orgazmu na drodze penetracji seksualnej to problem może dotyczyć aktualnego partnera, jego atrakcyjności, sposobu zachowania w sytuacji intymnej itp. Proponuję udać się do psychologa seksuologa i przedyskutować tę sprawę ze specjalistą, kończenie współżycia na drodze masturbacji za każdym razem może być w dłuższej perspektywie czasowej frustrujące. Pozdrawiam