Brak orgazmu i ból podczas stosunku

Dobry wieczór, mam problem i nie wiem co mam zrobić. Moim problemem jest brak orgazmu a tak że ból podczas stosunku. Proszę o poradę co mam zrobić. Dziękuję.

Dzień dobry!

Proszę skonsultować się z prowadzącym lekarzem ginekologiem oraz seksuologiem. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych.

Pozdrawiam!