Brak orgazmu i podniecenia podczas seksu z partnerem

Witam. Mam problem pewien. Od 3 lat wspolzyje z partnerem. To mój pierwszy mężczyzna jeśli chodzi o te sprawy. I chodzi o to, że czuje "podniecenie" wiem, że mam ochotę na stosunek, ale gdy zaczyna do czegokolwiek dochodzić wszystko znika. Tak jest od samego początku. Podczas masturbacji potrafię normalnie przeżyć orgazm, ale tylko On zacznie mnie dotykać koniec . Wstydzę się iść do seksuologa. Dodam, że mam 22 lata.

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa i większa ilość informacji. Nawiązanie kontaktu z psychologiem seksuologiem/ psychoterapeutą wydaje się być właściwe.

Pozdrawiam!