Brak orgazmu i przyjemności podczas seksu

Współżyję z moim chłopakiem od 3 miesięcy. Jest to mój pierwszy partner. Problem w tym, że podczas stosunku nie czuję absolutnie nic. Nie chodzi o to, ze seks nie sprawia mi przyjemności, ale o to, że na prawdę nie czuję mojego chłopaka w pochwie. Mam wrażenie jakby jego penisa w ogóle w niej nie było. Jak to możliwe? Co powinnam w takim razie zrobić?

Witam
Ten temat może pani omówić podczas wizyty osobiście u seksuologa- psychologa. Na forum nie ma możliwości postawienia kompleksowej diagnozy.
Pozdrawiam

Dzień dobry!

Jak sytuację ocenia partner?
Czy ma pełną erekcje?
Czy Pani odczucia zmieniają się w różnych sytuacjach, innych pozycjach?
Jakie są Pani odczucia podczas innych pieszczot pochwy lub masturbacji?

Pozdrawiam!