Brak orgazmu łechtaczkowego podczas seksu oralnego

Witam, Moja narzeczona ma 25 lat i nie mogę jej doprowadzić do orgazmu lechtaczkowego. Miałem już kilkanaście partnerem i wszystkie bez problemu dochodziły podczas sexu oralnego. Dodam że moja narzeczona dochodzi podczas sexu klasycznego, czyli ma orgazm pochwowy. Dodam jeszcze ze nigdy się sama nie masturbowala oraz ma zespół policystycznych jajników. Czy to może mieć wpływ na brak orgazmu podczas sexu oralnego? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Dzień dobry!

Orgazm jako zjawisko fizjologiczne jest tylko jeden, różne są jedynie drogi jego osiągania. Żadna z nich nie jest lepsza, ani bardziej wartościowa niż inne. Łechtaczka rzeczywiście jest najbardziej unerwionym, wrażliwym punktem kobiecego ciała i większość kobiet osiąga orgazm podczas jej stymulacji. Nie jest to jednak obowiązkiem ani koniecznością. Jest możliwe, że dla partnerki najbardziej satysfakcjonującą formą zbliżenia jest stosunek i największą przyjemność czerpie ze stymulacji pochwy. Może wiązać się to właśnie z brakiem doświadczenia masturbacji. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby z czasem i cierpliwością poszukiwać także innych dróg do orgazmu, niż tylko stosunek.

Pozdrawiam!

Witam,

Każda kobieta jest skonstruowana nieco inaczej i preferuje inny typ pieszczot. Zespół policystycznych jajników raczej nie ma na to wpływu. Proszę porozmawiać o tym z partnerką. Jeśli dla niej nie stanowi to problemu, dla pana tym bardziej nie powinno. Jeśli uznają to Państwo za problem, proszę udać się wspólnie do seksuologa.

POzdrawiam