Brak orgazmu po utracie dziewictwa

Witam mam 21 lat, dziewictwo satracilam w grudniu i od tego czasu jak kocham sie z chlopakiem to nie mam orgazmu a nie stosunek mnie nie podnieca. Co jest nie tak?

Dzień dobry!

Nie podaje Pani żadnych dodatkowych informacji, na podstawie których można byłoby spróbować lepiej zrozumieć Państwa sytuację. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa i większa ilość informacji.

Pozdrawiam!