Brak orgazmu podczas paromiesięcznego współżycia

Witam, zauważyłam ze jest tutaj wiele osób z problemem podobnym do mojego, ale nigdzie nie znalazłam do końca odpowiedzi. Mam 18 lat, współżyję z moim chłopakiem od paru miesięcy a oralnie dłużej i mam pewien duży problem .. otóż nigdy jeszcze nie osiągnęłam orgazmu.. zaznaczam ze nigdy się nie masturbowałam oraz byłam wychowywana w przekonaniu, że seks to zło. Ogólnie odczuwam przyjemność, której zresztą wcześniej w ogóle nie było ale na tym sie kończy. Proszę o pomoc !

Dzień dobry!

Kilka miesięcy współżycia to stosunkowo krótki czas, w którym większość kobiet daleka jest jeszcze od odkrycia pełni swoich seksualnych możliwości. Najlepszą receptą jest czas, cierpliwość, ciekawość i nabieranie doświadczenia. Być może także zbieranie wiedzy - np. lektura poradnika czy książki autorstwa seksuologów. Większości kobiet naukę osiąganie orgazmu podczas zbliżenia ułatwia masturbacja. Nie jest to jednak ani konieczność ani obowiązek, jeśli nie odczuwa Pani takiej potrzeby. Warto również zastanowić się, jakie przekonania na temat seksualności wyniosła Pani z domu, a jakie własne kształtuje Pani sama.

Pozdrawiam!