Brak orgazmu podczas pettingu z partnerką

Witam. Mam 18 lat i problem z orgazmem . Gdy uprawiamy peeting moja partnerka ma orgazm nawet i 2 razy a ja niestety nic wytrysk miałem 2 razy na 6 takich zabaw .(od 15 roku życia się masturbuje . od 3 miesiecy z duzymi przerwami to robie może być to też przyczyną ? ) jest mi tak naprawde wstyd przed swoja partnerką :/ są jakies naturalne środki żeby poprawić orgazm ? czy to po prostu jest spowodowane blokadą psychiczną czy coś w tym stylu ?

Dzień dobry.

Prawdopodobnie Pański niepokój i wspomniany "wstyd" przed partnerką potęgują tylko problem - stres i zdenerwowanie nie są najlepszymi "towarzyszami" seksu.
Dodać trzeba, że zaczynacie dopiero wzajemne poznawanie się w tej sferze, więc nie można oczekiwać od razu 100% skuteczności.
W miarę nabierania doświadczenia problem powinien ustąpić samoistnie.

Pozdrawiam.

Witam, najprawdopodobniej podczas masturbacji przyzwyczaił się Pan po prostu do pewnej techniki, siły nacisku itp spraw i potrzeba trochę czasu aby trochę inny rodzaj stymulacji przyniósł pożądany efekt. Proszę dać sobie i partnerce trochę czasu na rozwój w tej sprawie.Pozdrawiam