Brak orgazmu podczas pierwszego stosunku z partnerką

Witam, ma 22 lata i przeżyliśmy z partnerką 1 raz, ona osiągneła orgazm kilka razy a ja wcale. Stosunek trwał ponad godzine, prawie nic przez ten czas nie odczuwałem chociaż bawiłem się dobrze. Przy kolejnych stosunkach trudno utrzymać mi wzwód, a partnerce go spowodować z czym wcześniej nie było problemu. Co robić?

Dzień dobry!

Początki życia seksualnego często wiążą się z różnego rodzaju trudnościami. Najczęściej same mijają one z czasem i rosnącym doświadczeniem.
Istotne, co ma Pan na myśli, pisząc "prawie nic nie odczuwałem" - doznania psychiczne, emocjonalne, czy fizyczne?
Jak dotąd wyglądały Państwa zbliżenia? Czy podczas pieszczot poprzedzających pierwszy stosunek, osiągał Pan erekcję i orgazm? Czy miał Pan przyjemność z kontaktów?
Czy wcześniej/ obecnie masturbuje się Pan? Jakie są odczucia (psychiczne i fizyczne) z masturbacji? Czy wtedy pojawia się orgazm?
Zachęcam do dłuższej osobistej rozmowy z seksuologiem.

Pozdrawiam!