Brak orgazmu podczas seksu i penetracji z partnerem

Mam 18 lat i stałego partnera, ale nigdy nie doznałam orgazmu przy penetracji. Kiedy już jestem "rozgrzana", w niektórych pozycjach, np. kiedy mam nogi uniesione/oparte o ramiona partnera, w pewnym momencie zaczynam czuć tak jakby parcie na pęcherz, jakbym miała za chwilę niekontrolowanie popuścić mocz, ale jednocześnie jest mi przyjemnie. W tym momencie ZAWSZE odpycham mojego partnera i mówię że już nie dam rady, po prostu uciekam. Co takie uczucie może oznaczać?

Jest Pani bardzo młoda, wiele doświadczeń jeszcze przed Panią.
Można oczywiście odwiedzić doświadczoną psycholożkę-seksuolożkę, ale może jeszcze trochę poczekać?
Dr CZAS bywa w takich przypadkach też nader skuteczny.
Pozdrawiam. JW