Brak orgazmu podczas seksu u 19-latki

Witam , od długiego czasu gryzie mnie jedna sprawa. Miedzy innymi chodzi o to,że mój chłopak nie potrafi doprowadzić mnie do orgazmu. Zstanawiam się czy ze mną jest coś nie tak, ponieważ jest to już trzeci chłopak a żaden nigdy tego nie osiągnął. Ani podczas stosunku ani podczas pieszczot mimo ,że gra wstępna jest czasami dosyć długa zarówno jak i stosunek. Czy to jest normalne? Jestem zdrową 19 latką dlatego nie rozumiem czemu tak jest. A czasami ciężko jest udawać ,że się osiąga orgazm.

Witam
to co pani napisała - "A czasami ciężko jest udawać ,że się osiąga orgazm, jest wskazaniem aby udać się po poradę do seksuologa i to osobiście., proszę nie zastanawiać się długo, bo jak pani napisała , ta sytuacja się powtarza.
Pozdrawiam

Dzień dobry.

Możliwe, że opisany problem wynika z Pani przeświadczenia, że powinna Pani za każdym razem osiągnąć spełnienie. Jeśli podczas współżycia jest Pani skupiona na konieczności osiągnięcia orgazmu, jest prawie pewne, że nie osiągnie go Pani. Warto też mieć na uwadze, że orgazm kobiety jest zjawiskiem znacznie bardziej skomplikowanym niż u mężczyzny, a większość kobiet musi się go po prostu "uczyć". Dodatkowo, satysfakcja w seksie u kobiety wiąże się zwykle z szeroko rozumianą satysfakcją ze związku.
Dodać też trzeba, że znalazła Pani najgorsze "remedium" na swój problem, czyli udawanie orgazmu. Nie daje Pani tym samym żadnej szansy partnerowi, który w w błogiej nieświadomości ma prawo myśleć, że jest Pani usatysfakcjonowana współżyciem. Sugerowałbym więc na początek zaprzestać udawania, a uczciwie i spokojnie porozmawiać z partnerem.

Pozdrawiam.