Brak orgazmu podczas seksu u 25-letniej kobiety

Witam mam 25lat a współżyje seksualnie ze stałym partnerem od 3lat i nie mam wcale orgazmu nawet gdy się masturbuje (jestem bardzo blisko ale wszystko od razu ucieka)

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa i większa ilość informacji.
Zachęcam do lektury licznych artykułów i książek poradnikowych dot. kobiecej seksualności oraz/ lub konsultacji z psychologiem seksuologiem.

Pozdrawiam!