Brak orgazmu podczas seksu z chłopakiem

Witam. Podczas seksu z chłopakiem jeszcze nigdy nie doznałam orgazmu. Czasem się pieścimy a czasem dochodzi do stosunku. Gdy czuję ze zaraz dojdę to nagle wszystko znika. Innym razem czuję jeden stopień podniecenia który ani nie maleje ani nie rośnie. Gdy kończymy mój chłopak dozna wytrysku a mi jest strasznie mało. Proszę o poradę

Witaj, orgazmu przy stosunku z partnerem młode kobiety muszą się nauczyć. Kobiety odkrywają swoje potrzeby i reakcje seksualne podczas oglądania, dotykania swojego ciała w tym także miejsc intymnych, tak aby doświadczyć orgazmu. Ważne jest też żeby zaprzyjaźnić się ze swoim kroczem obejrzeć je dokładnie nawet w lusterku i polubić-to w mojej pracy okazuje się problemem dla wielu kobiet, które uczą się doświadczać orgazmu. W ten sposób poźniej mogą poinstruować swoich partnerów o tym co sprawia im rozkosz. Mając na uwadze, że seks nie musi mieć zawsze jednego scenariusza i że nie zawsze musi konczyć się stosunkiem genitalnym, proponuje żeby wsuchać się w swoje potrzeby powiedzieć partnerowi czego potrzebujemy w taki prosty sposób jakbyśmy tłumaczyli mu na jaki masaż dzisaj mamy ochotę. Kolejny krok to przed wytryskiem partnera zadbać o swój orgazm/y najpierw. Jeśli czuje Pani że orgazm się zbliża to proponuje wykorzystać przekierowanie myśli na doświadczenia z ciała w tym oddech w tym celu może pani skupić uwagę tylko na oddechu i zacząć głębiej i głośniej oddychać. To jeden z potężniejszych dopalaczy jeśli chodzi o orgazm u kobiet. Powodzenia Marta Ptaszyńska

Dzień dobry.

Jest Pani młodą kobietą, która, jak rozumiem zaczyna dopiero życie seksualne. W tej sytuacji, szczególnie w przypadku kobiet, przeżycie pełnej satysfakcji wymaga czasu i cierpliwości. Z całą pewnością nie ma też potrzeby skupiać się na konieczności osiągnięcia upragnionego orgazmu, ponieważ im większe skupienie, tym mniejsze prawdopodobieństwo jego uzyskania.
Dodać do tego trzeba również osobę chłopaka, który również musi się Pani "nauczyć", co wymaga z jego strony uwagi i po prostu doświadczenia.
Na zakończenie uwaga, że kontakty seksualne, nawet jeśli nie zakończone orgazmem, skutkować mogą niekoniecznie upragnioną ciążą, dlatego warto nie zapominać o adekwatnej antykoncepcji.

Pozdrawiam.