Brak orgazmu podczas stosunków i występowanie orgazmu podczas snu

Witam. Moim problemem jest niemożność osiągnięcia orgazmu. Współżyje od ponad 7 lat i nigdy nie osiągnęłam pełnej satysfakcji. Czuję podniecenie, przyjemność podczas sexu ale nie ma "finału". Ale...żeby było ciekawiej, jestem w stanie osiągnąć orgazm podczas snu. Nie mam przy tym erotycznych snów, nie jestem w stanie tego kontrolować, chodź często budzę się podczas "orgazmu we śnie" próbując w jakiś sposób przedłużyć ten moment. Jest ktoś w stanie mi to wyjaśnić?

Można zadać jeszcze wiele innych pytań. Warto pójść do seksuologa, najlepiej razem

Witam,

Oczywiście jest to wyjaśnialne, ale wymaga szerszej diagnostyki. Czy nie ma Pani orgazmu zarówno podczas stosunku pochwowego, jak i masturbacji czy drażnienia łechtaczki przez partnera lub seksu oralnego, czy w którymś z tych przypadków orgazm występuje? Jeśli Pani tego nie wie, proszę sprawdzić, to kluczowa kwestia. Jeśli okaże się, że rzeczywiście orgazmu nie ma i nigdy nie było w żadnej formie stymulacji, proszę udać się do lekarza seksuologa. Jeśli natomiast w którejś formie orgazm był, do terapeuty zaburzeń seksualnych.

Pozdrawiam