Brak orgazmu podczas stosunku a rodzaje porodu

witam czym jest podyktowane to że, podczas stosunku nie osiągam orgazmu???.mam trójkę dzieci pierwsze z nich urodziłam 8 lat temu przy udziale vakum. drugie i trzecie przez cesarskie cięcie.czy przez takie rozwiązanie porodu Są takie a nie inne efekty porodowe mogą mieć jakieś znaczenie czy jest jakieś inne mądre rozwiązanie?.proszę o poradę

Magdalena StusiĹska

Na brak orgazmu mogą mieć wpływ różnorakie czynniki- od anatomicznych, przebytych porodów czy po prostu czynników psychologicznych.
Nie pisze pani, czy przed ciążą osiągała pani orgazm czy nie. Jeśli tak, warto zastanowić się co poza porodami zmieniło się w Pani życiu intymnym analizując wszystkie trzy wymienione wcześniej sfery.