Brak orgazmu podczas stosunku seksualnego

Witam , mam 18 lat . Chcialabym zasiegnac porady specjalisty . Mam problemy z miesiaczkowaniem . Miesiaczka spoznia sie i trwa zazwyczaj 3-4 dni . Martwie sie ze jest cos ze mna nie tak . Wspozyje z partnerem ale nie odnosze oczekiwanej rozkoszy . Chodz partner probuje mnie zaspokoic na wszystkie mozliwe sposoby . Od pewnego czasu skonczyl probowac stwierdzajac iz i tak nie przymiesie to oczekiwnych skutkow . Boje sie ze go strace , co zrobic aby temu zapobiec. Z uszanowaniem Lilianna .

Dzień dobry.

Problem z miesiączkowaniem najlepiej skonsultować z ginekologiem.
Jeżeli chodzi o problem drugi - być może nie jest Pani jeszcze psychicznie gotowa do współżycia i dlatego nie osiąga oczekiwanej przyjemności? Nie napisała Pani też, czy np. podczas masturbacji może Pani uzyskać orgazm, co byłoby pomocne w ustaleniu prawdopodobnych hipotez.
Dodać też trzeba, że postawa partnera pozostawia w tym wypadku wiele do życzenia. Jak sama nazwa wskazuje - "współżycie" polega na wzajemnej "współpracy" dwojga ludzi, a nie na zaspokajaniu się przy użyciu narządów płciowych partnera. Oznacza to, że może Pani, a w zasadzie powinna Pani oczekiwać, że partner pomimo wszystko nie zaprzestanie starań. Z drugiej strony lęk, że straci Pani partnera, ponieważ nie osiąga przyjemności, z całą pewnością objawia się nerwowością podczas współżycia, co również nie pomaga spełnieniu.
Tak, czy inaczej - sugerowałbym w tej sprawie kontakt z seksuologiem bądź psychologiem, podczas którego mogłaby Pani przyjrzeć się sobie i swojej potencjalnej gotowości psychicznej do podejmowania stosunków seksualnych.
Na koniec uwaga, że, niezależnie od satysfakcji, współżycie skutkować może niechcianą ciążą - nie można więc zapominać o antykoncepcji.

Pozdrawiam.