Brak orgazmu podczas stosunku u 21-latki

Dlaczego nie odczuwam orgazmu podczas stosunku?

Sylwia Osada Psycholog, Konin

Witam,
problem braku orgazmu jest dość rozbudowanym tematem. Trudno jednoznacznie w krótkim zdaniu odpowiedzieć dlaczego u Pani nie występuje orgazm. Jest wiele pytań, które powinien zadać Pani seksuolog podczas wizyty, do której gorąco Panią namawiam.
Tło może mieć naturę zarówno somatyczną jak i psychogenną. Warto bliżej przyjrzeć się temu problemowi na konsultacji seksuologicznej. Prawdopodobnie potrzebna będzie dłuższa terapia.
pozdrawiam

Dzień dobry.

Nie podała Pani żadnych informacji na podstawie których można byłoby wnioskować o przyczynach. Sugerowałbym konsultację u seksuologa.

Pozdrawiam.