Brak orgazmu podczas stosunku u 28-latki

witam, pytanie kieruje chyba bardziej do sexuologa badz ginekologa? moim problemem jest brak orgazmu podczas stosunku, wogole nic nie odczówam, niemam zadnej przyjemnosci podczas sexu, dodam ze rodzilam 3 razy. czym to moze byc spowodowane ze jednak jest brak tego orgazmu, co powinnam zrobic w jakim kierunku zmierzac zeby czerpac przyjemnosc z sexu. moze musze sie leczyc ?? pomocy bo niewiem od czego mam zaczac. pozdrawiam

Dzień dobry!

Czy odczuwa Pani podniecenie, pożądanie?
Czy kiedykolwiek wcześniej w życiu przeżywała Pani orgazmy?
Czy osiąga Pani orgazm podczas masturbacji?

Pozdrawiam!

Witam, koniecznie proszę udać się do psychologa-seksuologa w celu zebrania dokładnego wywiadu dotyczącego Pani funkcjonowania psycho-seksuolnego na przestrzeni lat.
Satysfakcjonujące życie seksualne jest źródłem nie tylko przyjemności i radości życia , wzmacnia związek małżeński, wpływa na stan zdrowia fizycznego i psychicznego.
Nie ma powodów aby Pani nie czerpała w dalszym życiu radości z seksu, proszę dać sobie szansę.Pozdrawiam

Witam, koniecznie proszę udać się do psychologa-seksuologa w celu zebrania dokładnego wywiadu dotyczącego Pani funkcjonowania psycho-seksuolnego na przestrzeni lat.
Satysfakcjonujące życie seksualne jest źródłem nie tylko przyjemności i radości życia , wzmacnia związek małżeński, wpływa na stan zdrowia fizycznego i psychicznego.
Nie ma powodów aby Pani nie czerpała w dalszym życiu radości z seksu, proszę dać sobie szansę, jest Pani jeszcze bardzo młoda.Pozdrawiam