Brak orgazmu podczas stosunku u 37-latki

Dlaczego od dluszego czasu nie moge dostac orgazmu podczas stosunku?

Dzień dobry!

Niestety, bez osobistego kontaktu i dłuższej rozmowy, szukanie odpowiedzi na to pytanie byłoby tylko "gdybaniem". Istotne mogą być zarówno czynniki zdrowotne, medyczne, jak i psychologiczne, emocjonalne, jak i relacja z partnerem, kondycja związku, ale także - pozornie zupełnie niezwiązane - inne kwestie, wydarzenia z innych sfer Pani życia. Polecam kontakt z seksuologiem (psychologiem lub lekarzem) i szersze opisanie swojej sytuacji.

Pozdrawiam!

Dzień dobry.

Przyczyn może być wiele. Nie podała Pani jednak żadnych informacji, na podstawie których można byłoby o czymś wnioskować. Najprościej skonsultować problem u seksuologa.

Pozdrawiam.