Brak orgazmu podczas współżycia z partnerem

Witam, mam problem. Podczas stosunku mój partner osiąga orgazm, ja nie czuję kompletnie nic, nie odczuwam z tego żadnej przyjemności. Czy to jest normalne? Jak można to zmienić?

Witaj
Problemy z odczuwaniem orgazmu mają wielorakie podłoże i nie bardzo można je opisać w krótkim poście ponieważ jest za mało informacji - to po pierwsze, drugie nie mam danych o partnerze, ani jego wypowiedzi, dlatego sugeruję odwiedź sama lub z partnerem seksuologa w swojej okolicy. Poproś o poradę i przedstaw całościowo ten temat. Pozdrawiam