Brak orgazmu u 25-latki i wewnętrzna bariera przed odczuwaniem przyjemności

Witam. Mam 25 lat i nigdy w życiu nie miałam jeszcze orgazmu. Ani przy stosunku z moim chłopakiem, ani kiedy pieściłam się sama. Po prostu w którymś momencie mój organizm się blokuje - czuję jakąś wewnętrzną barierę która nie pozwala mi brnąć dalej w przyjemność. Myślałam kiedyś, że to kwestia dojrzałości, ale od mojego pierwszego stosunku w wieku 19 lat nic a nic się nie zmieniło. Nie wiem już, co robić.

Może warto skorzystać z pomocy seksuologa albo psychologa? Mogłaby Pani porozmawiać o Pani doświadczeniach, przyjrzeć się także psychologicznym mechanizmom blokowania przyjemności, a także swoim relacjom, zachowaniu, osobowości, które mogą mieć wpływ na doznawane trudności.

Witam Panią Serdecznie,

Z jakiegoś powodu doszło u Pani do blokady i istotne byłoby żeby dotrzeć do jej przyczyny.

Gdyby miała Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu.

Życzę Pani tylko radości z intymności,

Irena Mielnik-Madej
aneris@op.pl