Brak orgazmu u 26-latka

Podczas seksu nie odczuwam dużej przyjemności. Mam 26 lat, współżyję z kobietami od kilku lat. Czuję podniecenie, tuż przed wytryskiem nieco emocji, ale ogólnie - nie mam orgazmu.
26 LAT ponad rok temu

Dzień dobry!
Czy przeżywasz orgazm podczas masturbacji?
Czy kiedykolwiek zdarzyło się, że zbliżenie/ seks/ masturbacja/ treści pornograficzne były na tyle przyjemne, abyś przeżył orgazm?
Czy cierpisz na jakieś choroby przewlekłe, przyjmujesz leki, miałeś w przeszłości urazy lub operacje?
Czy używasz alkoholu, narkotyków, papierosów, dopalaczy itp?
Pozdrawiam!