Brak orgazmu u 28-latki

dzien dobry mam 28 lat mieszkam z chlopakiem ale jeszcze nigdy nie mialam orgazmu ani z obecnym partnerem ani z poprzednimi partnerami czy moge byc chora? prosze o pomoc

Dzień dobry!

Brak orgazmu nie świadczy o chorobie, a jedynie o tym, że wiele seksualnych odkryć wciąż jest jeszcze przed Panią! Czy kiedykolwiek przeżyła Pani orgazm podczas masturbacji?

Pozdrawiam!

Post zawiera mało informacji. Nie wiadomo na przykład, czy pisząca zna zjawisko orgazmu z autopsji.
Jest jednak problem i wskazana byłaby wizyta u psychologa-seksuologa, pod warunkiem jednak, że ginekologicznie, hormonalnie jest wszystko OK.
Pozdrawiam. JW