Brak orgazmu u partnera podczas współżycia

Witam.mój partner nie ma orgazmu podczas każdego współżycia .chcę mu pomoc Ale nie wiem jak.on twierdzi że to nie problem .nie pójdzie do seksuologa.miał ciężkie rozstanie z żoną

Trudno pomóc, jak ktoś na to nie pozwala... Jest zresztą możliwość, że sytuacja się poprawi. W Łodzi jest doświadczona specjalistka medycyny seksualnej dr Aleksandra Robacha. Jest możliwość ( mam nadzieję, że jeszcze jest) konsultacji w ramach NFZ, nieodpłatnie dla ubezpieczonych. Pozdrawiam. JW, blog seksuologia com. Poznań.