Brak orgazmu z partnerami

Mam duży problem. Z mężem współżyje już od 10 lat i nigdy jeszcze nie miałam orgazmu z nim. od 2 miesięcy mam innego partnera i choć ogromnie się stara nadal jest to samo. Do orgazmu mogę jedynie sama się doprowadzić. Czym może to być spowodowane ?

Witam
Bardzo różne czynniki mogą wpływać na problem z osiągnięciem orgazmu. Zalecałabym wizytę u seksuologa i zastanowienie się nad przyczyną. Czasem odnalezienie przyczyny może pomóc w rozwiązaniu problemu. Czasem w wypadku anorgazmii wybiórczej wskazana jest terapia seksualna pary.
Pozdrawiam B.K.

Dzień dobry!

Jeśli sama zna Pani sposób doprowadzania siebie do orgazmu, właściwą drogą jest pokazanie i nauczenie tego sposobu partnera/ partnerów.
Czy podejmowała Pani takie próby? Co staje na przeszkodzie?

Pozdrawiam!