Brak osiągania orgazmu u nastolatka

Witam niedawno zacząłem współżyć z moją dziewczyna i mój problem polega na tym iż mam erekcję ale nie mogę osiągnąć orgazmu podczas sexu podczas masturbacji nie mam z tym problemu

Należy znacznie ograniczyć autoerotyzm.
Wytrysk stopniowo pojawi się w kontaktach z dziewczyną. Jesli proces "przestawiania sie" zbytnio wydłużałby się, to wtedy warto skorzystać z konsultacji lekarza seksuologa.
Pozdrawiam. JW, Poznań.

Witam serdecznie,
Może to wiązać się z pana wcześniejszymi doświadczeniami i przyzwyczajeniami związanymi z masturbacją. Początki współżycia bywają często różne, warto dać sobie czas. Istotnym byłoby rozpoznanie przyczyn tego stanu. Jeśli problem będzie się utrzymywał warto skontaktować się z seksuologiem-psychologiem lub lekarzem.
Pozdrawiam,
Anna Pułjan-Laudańska