Brak osiągnięcia orgazmu dopochwowego

Witam niedawno (3 misiace temu) rozpoczełam współżycie, podczas stosunku jest mi dobrze ale nigdy nie osiagnelam orgazmu pochwowego natomiast przy dłuzszej penetracji odczuwam tak jakby mi sie chcialo siku zauwazylam ze wtedy sie troche stresuje i chce to przerwac zeby skorzystac z wc moj partner mowi ze wydaje mi sie ze to mocz i powinnam go wydalic bo przez to nie moge dojsc czy tak moze byc? on uwaza ze tak ma byc bo to orgazm i wytrysk a nie mocz.

Witam,

To, co Pani opisuje wiąże się raczej z brakiem doświadczenia, lękiem i oczekiwaniami wobec seksu i partnera niż faktyczną potrzebą oddania moczu. Być może jednak ma Pani jakiś lekki uraz pochwy (np. otarcie) lub infekcję. Proszę skonsultować sprawę z ginekologiem.

Pozdrawiam