Brak osiągnięcia orgazmu podczas stosunków

Jestem 31 letnią kobietą. mam dwoje dzieci i kochającego męża. Znamy się juz 10 lat a ja nigdy nie miałam orgazmu. Z wczesniejszym partnerem tez nie miałam. Jestem bardzo podniecona, mam ochotę na sex, ale mimo staran męża nie szczytuję. Jest mi z tym zle.Maż też siebie obwinia...Co robić?

Dzień dobry!

A czy ma Pani orgazmy podczas masturbacji?
Jeśli tak - to dobrze i warto zacząć stopniowo wprowadzać je w Państwa życie seksualne z mężem.
Jeśli nie - całkowity brak orgazmów mimo wieloletniego, regularnego współżycia, wymaga bardziej szczegółowej diagnostyki. Proszę osobiście skonsultować się z seksuologiem.

Pozdrawiam!