Brak osiągnięcia orgazmu przez partnera podczas stosunków

byłam z mężczyzną rok w ciągu tego roku kochaliśmy się z 5 razy a on w tym czasie nie osiagnął nawet raz orgazmu co moze być przyczyną?

Dzień dobry!

Nie jest możliwe odgadnięcie tego bez osobistej rozmowy z mężczyzną. Przyczyn może być wiele - np. zaburzenia erekcji/ orgazmu wywołane chorobą, specyficzne preferencje seksualne (np. fetyszyzm) lub zaburzenia preferencji seksualnych uniemożliwiające osiągnięcie orgazmu podczas klasycznego stosunku, zaburzenia seksualne związane z kondycją psychiczną np. wywołane stanem depresyjnym czy lękowym itp.

Pozdrawiam!

Trudno powiedzieć. Przyczyny mogą być różne. Czy Partner zgłasza jakiś dyskomfort z tego powodu?
Pozdrawiam Świątecznie. JW, seksuologia.com