Brak ostrości w prawym oku a noszenie okularów

Witam serdecznie, mam taki problem , mianowicie moje lewe oko jest calkowicie sprawne , natomiast w prawym oku mam tak jakby niewyrazny obraz brak ostrosci , bylem kiedys u okulisty i powiedzial ze lewe oko przejelo prace za dwoje , ale moze powiniem nosic jakis 0,5 czy cos takiego zeby ta wada sie nie pogorszyla , bo jak lewe oslabnie , to co wtedy?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest ponowna ocena okulistyczna.