Brak owulacji a ciąża

czy brak owulacji moze oznaczac ciaze? Okres trwal 1 moze 1,5 dnia. Od miesiecy mierze owulacje. W tym miesiacu nie bylo. Mam podwyrzszona temperature powyzej 37, bialy sluz i dziwne uczucie w brzuchu. Jezelibylabym w ciazy to powinien byc 4 tydz. Robilam 2 testy i wyszly negatywne. Co o tym myslicie? Pozdrawiam!!!
ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Bez owulacji nie może być mowy o możliwości zapłodnienia.
Jeśli istnieje podejrzenie, że do zapłodnienia doszło w poprzednim cyklu warto poza testami z moczu oznaczyć poziom hormonu beta-hCG we krwi
Da on jednoznaczną odpowiedź czy doszło do zapłodnienia i czy jest Pani w ciąży.

Brak owulacji-brak możliwości zajścia w ciążę.
Test negatywny-możliwość sprawdzenia proszę wykonać oznaczenie HCG we krwi.
Dolegliwości bólowe w podbrzuszu-konsultacja ginekologiczna.