Brak owulacji po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

witam, mam problemy z owulacja, po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych nie dochodzi u mnie do owulacji tj staramy sie z mężem juz 9 miesięcy o drugie maleństwo a tu nic. zrobiłam wszystkie badania hormonalne i wszystko jest w normie wręcz książkowo. lekarz stwierdził w 20dc ze nie doszło w ogóle do owulacji tzn brak jakichkolwiek pęchorzyków. Lekarz przepisał mi BROMERGON mimo ze prolaktyna w 19dc wynosiła 5,37. Co to może byc??

Renata GrzechociĹska

Czasem po długotrwałym orzyjnowaniu antykoncepcji jest problem z powrotem owulacji. Proponuję zastosować się do zaleceń lekarza i regularnie kontrolować swój stan.