Brak pękniętego pęcherzyka a ciąża pozamaciczna

witam 17wrzesnia skonczyla mi sie miesiaczka po 5 dniach zaczelam krwawic trwało to przez 5dni pojechalam go ginekologa ktory stwierdził ze mam jakis pecherzyk który nieepekł podczas miesiaczki ale kazał mi tez wykonac badanie beta plus hcg zeby wykluczyc ciąże pozamaciczna zrobilam to badanie i wyszło 7,28 czy to ciaża ??

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się z otrzymanym wynikiem do lekarza zlecajacego badanie. Nie podała Pani jednostek co utrudnia interpretację wyników.