Brak pełnego wzwodu - co robić?

Witam. Mam 18 lat. Kiedy jestem blisko z dziewczyną i chcemy to zrobić, to nie mogę osiągnąć pełnego wzwodu. Czasami mam wzwód, ale do poziomu. Nigdy nie miałem "do góry". Kiedy chcę go włożyć w dziewczynę nie daję rady, bo jest za miękki. Często się masturbuję, czy może być to powodem? Kupiłem tabletki na internecie, które miały działać jak V***, tylko że bez recepty i po nich też nie zauważyłem różnicy. Czy konieczna będzie wizyta u lekarza? Jak tak, to u jakiego? Napletek zsuwa mi sie pod żołądź, ale też nie do końca, gdy chcę go naciągnąć niżej boli mnie to wiązadełko. To nie jest stulejka, po prostu nie chce mi stać jak należy.
18 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Z opisu jaki zamieściłeś wynika, że przyczyna Twoich problemów może mieć zarówno podłoże psychogenne jak i organiczne. By to wyjaśnić konieczne jest badanie i dokładny wywiad, co nie jest możliwe w ramach porady internetowej. Wybierz się do lekarza specjalisty urologa, który na pewno pomoże rozwiązać problem.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl