Brak pełnego zaufania do narzeczonego

Witam. Od 3 lat jestem szczesliwa narzeczona. Problem tkwi we mnie poniewaz nie ufam do konca mojemu facetowi , choc nigdy nie dal mi zadnego powodu abym mu nie ufala. Wiem ze mnie kocha i ze nie zdradzilby mnie ale mam za niska samoocene i wydaje mi sie ze inna kobieta bedzie dla niego atrakcyjniejsza ode mnie.. (dodam ze duzo rozmow juz mialam z narzeczonym na ten temat ale on juz nie ma sil mnie przekonywac ze tylko mnie kocha). Prosze o pomoc. Jak mam sie zmienic ??

Aleksander Ropielewski

Z Pani opisu wygląda że problem tkwi w Pani i mimo właściwego postępowania (szczerych rozmów z narzeczonym) nie jest w stanie Pani sobie sama z nim poradzić dlatego sugeruję konsultację z psychologiem, który pomoże znaleźć przyczyne zazdrości i braku zaufania do narzeczonego.

Witam, najlepsza metoda bedzie praca z psychologiem, zachecam aby umowila sie Pani chociaz na jedna wizyte i porozmawiala o tej sytuacji, warto nawet dla samej siebie popracowac nad samoocena o ktorej Pani pisze.Zycze owocnych spotkan, pozdrawiam.