Brak pełnej erekcji podczas podniecenia

Od dawna mam problem ze złamaniem pionu. Jak jestem podniecony, nie osiąga pełnej erekcji... I trochę się unosi i opada...do pochwy wprowadzam ręką..szukam kobiety urolog

Dzień dobry,

Warto wzbogacić Pański opis o więcej szczegółów dotyczących np. informacji, jak często i w jakich okolicznościach podejmuje Pan współżycie, czy podobny brak pełnej erekcji pojawia się np. podczas masturbacji, jaki to ma wpływ na jakość i długość współżycia, czy ma Pan stałą partnerkę i czy dla niej jest to również problematyczne.

Na podstawie natomiast podanych informacji mogę jedynie sugerować wizytę u lekarza rodzinnego, któremu mógłby Pan przedstawić problem, a który mógłby Pana skierować na badania, mogące odrzucić, względnie potwierdzić medyczne przyczyny problemu.

Pozdrawiam.

Jeśli w trakcie masturbacji erekcja jest prawidłowa - problem może mieć przyczyny psychiczne. Wtedy sugeruję kontakt z seksuologiem. Jeśli i tu jest problem, wtedy mogą być jakieś przyczyny somatyczne - np. naczyniowe. W tym przypadku też zalecam seksuologa - ale lekarza (bo są też psycholodzy seksuolodzy).
Samodzielna praca nad różnymi problemami w pożyciu seksualnym też jest możliwa. Polecam książkę "Slow sex. Uwolnij miłość", autorki: Hanna Rydlewska, Marta Niedźwiecka.

Mgr Maciej Rutkowski

Szanowny Panie - jeżeli uzna Pan mężczyznę urologa za równie kompetentnego jak kobietę urologa istnieje także możliwość konsultacji u mężczyzny. W ramach diagnostyki w naszym ośrodku istnieje możliwość konsultacji u kobiety urolog (dr Magdalena Olszewska, FEBU) ale także u kobiety seksuolog (mgr Monika Staruch): https://klinikadlamezczyzn.pl/leczenie-zaburzen-erekcji/