Brak pełnej erekcji u 35-letniego mężczyzny

Witam, mam 35 lat, odkąd sięgam pamięcią, nigdy nie miałem porannej erekcji, nawet częściowej. Przez drugi okres czasu nawet nie bylem świadomy, że coś takiego istnieje powszechnie. Budziłem się wielokrotnie wcześniej, niż zazwyczaj, aby sprawdzić, czy nie występuje ona podczas snu, ale nie. Czy to jest objaw patologiczny? Dodam, że mam także wyjątkowo długi okres refrakcji, min 5 godzin. Było tak nawet w okresie samej masturbacji, jeszcze przed współżyciem. Czy to choroba? Jak to leczyć?

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji (m.in. dot. historii Pana życia i zdrowia oraz życia seksualnego) oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych.
Nie wspomina Pan, czy podczas współżycia pojawiają się zaburzenia erekcji.

Pozdrawiam!