Brak pełnej sprawności po artroskopii kolana

Dlaczego 4miesiące po artroskopii kolana-uwolnienie troczków, wycięcie fałdu centralnego, elektrokoagulacja ACL nie wrociłam do pełnej sprawności? Wynik USG wykonany 2dni temu. W zachyłku nadrzepkowym płyn w istotnie zwiększonej ilości. Błona maziowa przerośnięta z wytworzeniem faldów. Więzadło zawiera zwłóknienia w obrębie przyczepu do dolnego bieguna rzepki. Troczki pogrubiałe, zawierają blizny łącznotkankowe. Kaletka z wysiękiem. Ciało Hoffy- zrosty i blizny. Łąkotki-zmiany przeciążeniowe.

Taka operacja wymaga dość intensywnej rehabilitacji. Jeśli była elektrokoagulacja więzadła krzyżowego przedniego, to należy ocenić, jak wygląda stabilność kolana. Taki zabieg jest czasami uzasadniony po urazie z częściowym zerwaniem więzadła, istotne jest, jak wygląda jego obecny stan.