Brak perspektyw i myśli samobójcze

Mam ogromne problemy ze wstawaniem z łóżka, nie śpię, nie dbam o siebie, coraz mocniej bierze nade mną kontrolę myśl, że muszę odebrać sobie życie. Powoli zaczynam to planować. Bo nie umiem nad tym zapanować. Mieszkam sama, nie mam nikogo bliskiego. Boję się, że zostanę skierowana do szpitala, bo teraz jedyne co mam to praca,a potem nie będę mieć nawet tego.Cały czas mam nadzieję, że ten stan minie, ale nie widzę żadnych perspektyw, nie mam nikogo obok siebie i nie widzę przyszłości.Co zrobić?

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy lekarza psychiatrę i/lub psychoterapeutę, którzy wyłącznie w kontakcie osobistym mogą zaproponować stosowne leczenie (psychoterapia i/lub farmakoterapia).

Witam serdecznie
Dobrze, że szuka Pani pomocy dla siebie. Życzę, aby znalazła Pani w sobie siłę, aby odzyskać radość życia. Teraz pogoda nastraja smutno, gdy za oknem szaro. Jednak ma Pani w sobie siłę i zasoby, skoro udało się Pani zdobyć pracę. Ma Pani też pewnie dużo miłości. Może udałoby się Pani włączyć do grupy pomagającej potrzebującym, może przyjaźń on-line. Proszę myśleć o marzeniach, jakie chciałaby Pani zrealizować. Życie, każde życie to DAR. Musi Pani żyć! Musi Pani dbać o siebie! Przesyłam moc serdecznych myśli dla Pani!